Hirmagazin
Image default
Külföld

Mozgó autóból zuhant az úttestre az egyéves gyermek, nem élte túl.. – Szerinted kidobták vagy kiesett?

Az orvosok mindent megtettek, de a pici életét már nem tudták megmenteni.

Pénteken meghalt a kórházban az a kisgyermek, aki még szerdán Csután esett ki menet közben egy autóból.

Úgy tudni, a szülők nem csatolták be a kicsi biztonsági övét, és egy enyhébb balkanyarban az áldozat kiesett a gyermekülésből, nekicsapódott az autó ajtajának, ami kinyílt és így a gyermek az úttestre zuhant.

(Szerinted ez milyen magyarázat?.. A világon nincs olyan személyautó, amelynek a kilincse befelé nyílik, .. minden autónak az ajtókilincsét húzni kell kifelé, hogy kinyíljon az ajtó, ez a biztonság… szerk..)

A járművet a 44 éves apa vezette. Hátul, középen ült az anya, aki – a beszámolók szerint – a nagyobbik gyermek becsatolásával volt elfoglalva a másik oldalon, amikor a kisebbik kiesett az autóból.

gyilkosság,előre kitervelt
Fotó: Pixabay

A baleset után a gyermeket a szülők a karánsebesi kórházba szállították, ahol a sürgősségi osztály munkatársainak sikerült újraéleszteniük, majd nem sokkal ezután helikopterrel szállították a temesvári kórház gyermeksürgősségi osztályára.

Mivel a kicsi a kezdetektől kómában volt, az orvosok nem sok esélyét látták annak, hogy életben marad. Végül péntek délelőtt feladta az életért folytatott küzdelmet – írta meg a maszol.ro alapján a Bors.

ripost

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Zelenszkij elégedetlen az USA-val: Vita az ukrán ásványkincsek felett.. – Írd meg a véleményedet erről!

Géza

A 64 éves Gareth Delbridge és az 58 éves Michael Spike Lewis olyan karbantartási munkálatokat végeztek, amelyekről senki nem szólt nekik, hogy már nem kell megcsinálniuk. Életükbe került (18+)

Géza

Támadás történt Ausztriában, Villachban: négy sérült, egy fiatal fiú életét vesztette.. (18+)

Géza
Megszakítás