Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Lecsapnak a rendőrök – elárulták, hogy mire vadásznak

Kezdődnek az idei Roadpol-ellenőrzések.

Egyhetes országos akciót tart a rendőrség a közutakon. Célzottan a nehéz tehergépkocsikat és az autóbuszokat ellenőrzik majd – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata Műveleti Csoportjának (ROADPOL) éves ellenőrzési terve alapján tart a Magyar Rendőrség országos akciót február 19. és 25. között.

Az akció során kiemelt figyelmet fordítanak a vezetési és pihenőidővel, valamint a veszélyes áruk szállításával összefüggő szabályok betartására, továbbá a beutazás, illetve a belföldön tartózkodás jogszerűségét is vizsgálják

Ezentúl, amiről nem írtak a hivatalos szervek, drónokkal figyelik a közlekedésben részt vevők „piros”-lámpa szabályait betartó autóvezetési stílust is! Hirmagazin.eu

Forrás nyomán

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

A Magyar Rendőrség szerint nincs okuk, ezért nem is kértek elnézést Delhusa Gjontól..

Géza

A delmagyar.hu szerint egy ötvenes éveiben járó férfi lehetett a szombati, szegedi gyilkosság áldozata.

Géza

Baleset történt még szombat délután a balatonfüredi Jókai-kilátónál, tűzoltóink és mentőseink mentették meg a gyermek életét.. Köszönjük szépen!

Géza
Megszakítás