Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Kimondta a bíróság Kozso bűnösségét, de a zenész nem tartja magát annak: „Mások helyett kifizettem ezt a tételt” – videó.. – Szólj hozzá!

A bíróság kimondta Kozso bűnösségét. Április 14-én áramlopás és bélyeghamisítás miatt ítélték el. Az ügyvédje hiába kért időt a fellebbezésre, végül nem jelentek meg a bíróságon.

A pénzbüntetését elfogadta a zenész, ám semmiképpen nem tartja magát bűnözőnek. Elmondása szerint az egész ügy arról szólt, hogy megpróbálták őt tönkre tenni, ami nem sikerült.

„Kifizettem egy olyan tételt, amihez közöm sem volt. Mások helyett kifizettem ezt a tételt, ezt az 1 millió valahány százezer forintot, és innentől kezdve nincs is miről beszélni” – monda az RTL Híradójának a Szomorú szamuráj szerzője.

A vádirat szerint 2013 nyarától a Zöld teknős barlangja nevű teaházban a megbízásából ismeretlen személy átalakította a villany fogyasztási mérőóráját, amivel több mint 1 millió 700 ezer forint kárt okozott. A Budapesti VI. és VII. kerületi Ügyészség nagyobb értékre elkövetett lopás bűntette és felbujtóként elkövetett bélyeghamisítás bűntette miatt ítélte el.

A zenész a kezdetektől ártatlannak vallja magát. Az ügyet egykori alkalmazottja robbantotta ki, aki azt állította, durva visszaélések történtek Kozsó teaházában.

„Az ítélet szerint a terhelt a ténylegesen az ő irányítása alatt működő és általa üzemeltetett vendéglátóipari egységben a hitelesített villamos fogyasztásmérő órát a valós energiafogyasztás leplezése érdekében ismeretlen személy közreműködésével befolyásolta.”

blikk

Kapcsolódó hírek

50 km/óra helyett 128 km/óra sebesség, lakott területen, a közigazgatási bírság 468 ezer forint, .. de talán be kellett volna vonni a szabálysértő vezetői engedélyét pár évre… Neked mi a véleményed erről?

Géza

Erdőben találtak rá túrázók a tavaly novemberben eltűnt BV-dolgozó holttestére. Az áldozat a Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet dolgozója volt..

Géza

Halálos áldozata és számos sérültje van annak a balesetnek, amely a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Tiszaeszláron, egy vasúti átjáróban történ (18+)

Géza