Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Illegális migránsokat tartóztattak fel

Jogellenesen próbált meg bejutni Magyarországra 21 illegális migráns Bátmonostor térségében. (2018. 07. 18., szerda, Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság)

A Bács-Kiskun megyei határszakaszon szolgálatot teljesítő rendőrök 2018. július 18-án 14 óra 30 perckor 21 külföldi férfit tartóztattak fel Bátmonostor közigazgatási területén. Közülük mindenki afgán állampolgárnak vallotta magát.

A migránsok sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni. A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a csoportot visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

Forrás és kép: police.hu

Kapcsolódó hírek

Ez egy nagyon érdekes és hasznos fejlesztés! A vadbalesetek komoly problémát jelentenek az utakon, különösen éjszaka és a vadmozgás szempontjából aktív időszakokban.

Géza

Bombariadó volt a Budapesti Kongresszusi Központban szombat délután. Épp a BorJour Magnum borkóstoló nagyrendezvényt tartották, amikor ki kellett üríteni az épületet. 

Géza

A közelmúltban két súlyos bűncselekmény is történt Budapesten, amelyekben közös elem, hogy az áldozatok korábban zaklatás áldozatai voltak, és bár tettek feljelentést, a hatóságok nem intézkedtek megfelelően.. (18+)

Géza
Megszakítás