Hirmagazin
Image default
Időjárás

Villámárvizek mostak el több hazai települést: valahol jégesőből is bőségesen jutott

Órák óta öntözik a zivatarok az ország több pontját is. Nyergesújfalu térségében és Celldömölkön is rengeteg csapadék hullott, mindkét településen villámárvizek alakultak ki.

Nyergesújfaluban az elmúlt órákban folyamatosan esett.

Az Időkép mérései szerint ezidáig több mint 35 milliméternyi csapadék hullott le a településen, és még mindig esik. Beszámolók szerint a csapadékelvezető árkok alig bírták elvezetni a vizet.

Nem panaszkodhat Celldömölk sem, ahol szintén kiadós csapadék hullott: esőből és jégesőből is kijutott a városnak, az utcákon áll a víz.

https://www.facebook.com/idokep/posts/590644449757495

Nyitókép – Illusztráció: Wikipédia

Forrás

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Jó reggelt kívánunk minden kedves olvasónknak! Ma, 2025. április 17-én az Ő névnapjukat és a április 17-én születettek születésnapját ünnepeljük!  (+ időjárás ma) .. Sok boldogságot az ünnepelteknek!

Géza

Jó reggelt kívánunk minden kedves olvasónknak! Ma, 2025. április 16-án az Ő névnapjukat és a április 16-án születettek születésnapját ünnepeljük!  (+ időjárás ma) .. Sok boldogságot az ünnepelteknek!

Géza

Fordul az időjárás, jön a saras eső is – térképek..

Géza