Hirmagazin
Image default
Bulvár

Vessünk egy pillantást Meghan és Harry új, álomszép otthonára

Harry és Meghan Angliából eredetileg Kanadába költöztek, és egy ideig arról szóltak a hírek, hogy a Vancouver-szigeten megtalálták álmaik otthonát.

A közeli parkban rengeteget sétáltak, gyakran rajongóikkal is összefutottak.

Mindenesetre jól választották, gyönyörű hely!

northfoto

A járvány csúcspontja előtt azonban úgy döntöttek, hogy Los Angelesbe költöznek, pontosabban Beverly Hills-be. Amerikában úgy tűnik végre önmagukra találtak, láthattuk már őket, ahogy egyszerű halandó emberekként ételt osztanak a rászorulóknak, valamint videóbeszélgetést is vállaltak. A rajongók meg is jegyezték, hogy Meghan 10 évet fiatalodott, mióta nyugodt az élete. Ebben tényleg van valami.

northfoto

Most pedig az is kiderült, hová költözött be a család. A toszkán stílusú villát légifelvételeken örökítették meg, és egyszerűen lélegzetelállító. Beverly Hillsben egy dombon található, így gyönyörű kilátás nyílik a városra. A villa Tyler Perry tulajdonában áll, és nem tudni, hogy Meghan és Harry bérlik, vagy vendégségben vannak a 12 fürdőszobával és 8 szobával rendelkező, 6 milliárd forintot érő ingatlanban.

northfoto
Csak, hogy néhányat említsünk, olyan híres szomszédaik vannak, mint például:  Adele, Jennifer Lawrence, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Penelope Cruz, Javier Bardem és Eddie Murphy. De természetesen Meghan barátnője, Serena Williams is a környéken lakik.
northfoto
glamour, Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek