Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Teljes kapacitással dolgoznak a mentők halottak napján

Teljes kapacitással dolgozik mindenszentekkor és halottak napján az Országos Mentőszolgálat, országszerte 1500 mentőápoló, mentőorvos, járművezető, és mentésirányító teljesít szolgálatot – közölte Győrfi Pál szóvivő az MTI-vel.

A kommunikációs vezető közleményében azt ajánlotta, az autósok a szokásosnál is óvatosabban közlekedjenek a temetők környékén megnövekedett forgalomban. A sírokat felkeresőknek hasznos lehet a magukkal vitt zseblámpa használata – írta.

Kiemelte, hogy a kisgyermekekre különös figyelmet kell fordítani, mert egy meglazult sírkő könnyen ledőlhet és akár halálos balesetet is okozhat. Azoknak, akik alapbetegségben szenvednek komoly fizikai megterhelést jelenthet a temető meglátogatása, nekik azt javasolta a mentőszolgálat, hogy vigyék magukkal rendszeresen, vagy szükség esetén szedett gyógyszereiket is.

Forrás: hirado.hu

Képek: lokal, nyugat

Kapcsolódó hírek

Nincs másik ellenzék: a korábbi miniszterelnök-jelöltet másolja Magyar Péter – videók (18+)

Géza

Orbán Viktor péntek reggel: Magyarország nem lép háborúba senkivel .. Orbán Viktor békepárti politikája és annak nemzetközi megítélése – videók

Géza

Kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány – a nap hírei eddig, rövid összefoglaló..

Géza