Hirmagazin
Image default
Egészség - betegség

Sírva hívta a családját a combnyakcsonttöréssel és tüdőrákkal kezelt idős férfi, hogy hazaküldik a kórházból – A felesége teljesen kétségbeesett – videó

Az RTL Híradónak nyilatkozott annak a 77 éves férfinak a felesége, akit a combnyaktörése után most hazaküldenek a kórházból.

A férfi sírva hívta fel a családját azzal, hogy az osztályt sürgősen el kell hagynia.

A férfi 10 hete került be combnyaktöréssel a Péterfy Sándor utcai kórház rehabilitációs osztályára, amit most az ágyak felszabadítása végett kiürítenek. Az egyébként tüdőrákkal is kezelt betegre a daganat miatt kapott gyógyszerek és az ingadozó vérnyomása miatt gyakran törnek rá rosszullétek.

A férfit elvileg mentők szállítják majd haza, bár kétségbeesett felesége nem tudja, hogyan látja majd el járásra képtelen férjét kis panellakásukban.

Az asszony félóránként próbált betelefonálni a kórházba, érdeklődött, mikor és milyen állapotban engedik haza férjét, ám tájékoztatást nem kapott.

A férje még nem is tudja, hogy a felesége sem egészséges: mialatt ő kórházban volt, az asszonynál rosszindulatú bőrdaganatot diagnosztizáltak.

Kapcsolódó hírek

A női intim higiénia kiemelten fontos az egészség megőrzése érdekében, mivel a nem megfelelő tisztítás irritációhoz, fertőzésekhez és kellemetlen szagokhoz vezethet.. (18+)

Kovács Karolina

Irritáció, fertőzések, kellemetlen szagok. Csak néhány probléma, ami előfordulhat, ha nem sikerül fenntartani a megfelelő péniszhigiéniát.. (18+)

Kovács Karolina

A reggeli kellemetlen szájszag (halitózis) teljesen normális jelenség, és több oka is van:

Kovács Karolina
Megszakítás