Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Rendőreink, mentőseink, újra életet mentettek! Köszönjük!

Az eltűnése után másfél nappal találták meg a 79 éves bácsit..

Az esettel kapcsolatban egy hozzátartozója tett bejelentést a Kaposvári Rendőrkapitányságon 2021. szeptember 19-én délelőtt. Elmondása szerint a somogyaszalói férfi az előző napon ismeretlen helyre távozott és azóta sem tért haza.

Rendőreink haladéktalanul az eltűnt felkutatásra indultak. A keresésbe civilek és a KÖTÉL Speciális Mentőszolgálat egységei is bekapcsolódtak. A kitartó munka eredményeként az eltűntet a Készenléti Rendőrség helikopteréből látták meg 2021. szeptember 20-án 14 óra 35 perc körül.

Az idős férfire a lakott területtől egy kilométernyi távolságra, egy kukoricásban fekve találtak rá. Sérülése nem keletkezett, de erősen kihűlt, mentőseink kórházba szállították.

police, blikk nyomán

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Egy újabb eredményes NAV-akció: „Kőkemény NAV-revizorok” címmel a cikket az alábbiakban olvashatjátok el..

Géza

A Pest vármegyei rendőreink összehangolt akcióban, egy időben, hét helyszínen csaptak le a drogdílerekre, az eredményes akció részleteit az alábbiakban foglaljuk össze.. – képek, videó

Géza

Keressük a képen látható férfit!

Géza