Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Orbán Viktor is reagált Magyar Péter szavaira: nem teszi ki a kirakatba, amit kapott ..

Nem a Tisza árad, hanem „a közönségesség és a durvaság” – írja a forráslap.

Orbán Viktor is reagált Magyar Péter hangfelvételeire a péntek reggeli rádióinterjúja során. A miniszterelnök arról beszélt, hogy olyat még nem látott, hogy az embereket az ellenzék nyíltan sértegesse és lenézze.

„Aki a nemzeti konzultációt ellenzi, az valójában nem kíváncsi az emberek véleményére, ebben pedig lenézés van” – fogalmazott. Ez a durvulás szerinte verbálisan is megjelent. Itt a miniszterelnök idézte a Magyar Péterről készült hangfelvételeket is, bár a politikus nevének említése nélkül.

Eddig ez a negatív tónus nem volt jellemző a magyar politikára, de ez mára egy politikai viselkedésnek a lényege lett, a verbális durvaság pedig előbb utóbb elvezet az erőszakoz, és ettől jó lenne távol tartani magunkat”

– fogalmazott. Orbán Viktor a Facebookon hozzátette,

megjelent az erőszak a magyar politikában. Régen az ilyenért bocsánatot kértek és visszavonultak. Most meg árad a közönségesség és a durvaság.” 

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Orbán Viktor péntek reggel: Magyarország nem lép háborúba senkivel .. Orbán Viktor békepárti politikája és annak nemzetközi megítélése – videók

Géza

Kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány – a nap hírei eddig, rövid összefoglaló..

Géza

Menetrend változása ma reggeltől, munkálatok miatt..

Ádám Petra