Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Nyomoznak a hódmezővásárhelyi lakóparkban meghalt idős ember ügyében, Márki-Zay is felelős lehet

Rendőrségi feljelentést tesz a hódmezővásárhelyi Fidesz képviselő-csoportja a Nyugdíjas Lakóparkban bekövetkezett sajnálatos haláleset miatt

– erről adott hírt Délmagyar.hu.

A Magyar Nemzet szemléje szerint az ügyben így nyomozás indulhat. A témában Bálint Gabriella, a KDNP helyi elnöke csütörtökön tartott sajtótájékoztatót, azt hangsúlyozta: elfogadhatatlan szakmai hiba, hogy egy 94 éves emberre nem néztek rá mindennap. Szavai szerint sokkolta Hódmezővásárhely lakosságát a napokban megjelent hír, hogy napokig holtan feküdt egy idős ember az egykor szebb napokat látott nyugdíjas lakóparkban, úgy, hogy a város által üzemeltetett intézményben ez senkinek sem tűnt fel. Közben kiderült az is: lehet, hogy nem ez az első ilyen eset az otthonban.

Márki-Zay Péter polgármester az eset kapcsán ismét sunnyog, kibúvót keres a felelősség alól és hárít. Ha a bukott miniszterelnök-jelölt a városával foglalkozna és nem országos pártpolitikai kérdésekkel, talán az ilyen esetek is elkerülhetők lennének

– mondta Bálint Gabriella. Kiemelte, hogy Márki-Zay Péter öt éve polgármester, nem visszafelé kellene mutogatnia, hanem vállalni kellene a felelősséget.

Forrás és folytatás

SKYTING MAGAZIN

Kapcsolódó hírek

A nyugdíjemelés érdekelte leginkább az olvasókat ezen a héten. A Top 5 legolvasottabb téma között volt még Elon Musk agyba ültethető számítógépe, az újhold és egy újabb urbexes felfedezés.

Géza

Borsos József Díj az életmentő rendőrnek .. Gratulálunk és a lakosság nevében is köszönjük!

Géza

Az elmúlt időszakban a magyar rendőrség számos sikeres akciót hajtott végre kábítószer-kereskedők ellen, jelentősen hozzájárulva a közbiztonság növeléséhez.. Mindennapos áldozatvállalásukat köszönjük! (18+)

Géza