Hirmagazin
Image default
Külföld

Meglepő, ahogy becsempészték a 27 afrikait

Afrikaiak csempésztek be afrikaiakat egy zsúfolt kocsiban. A teherautó utasai között csecsemők is voltak. Az embercsempészek már korábban érkeztek Belgiumba, és az afrikai kapcsolataikat használták ki.

A belgiumi Iszlám Párt bevezetné a sariát! – írta nemrég a Twitteren Theo Franken bevándorlási államtitkár, aki “báránybőrbe bújt farkasoknak” nevezte a pártot. Az egykori gyarmattartóknak azonban az afrikaiakkal is meggyűlt már a bajuk.

Meglepő, ahogy becsempészték a 27 afrikait

Most éppen

27, Afrikából érkezett bevándorlót találtak a rendőrök egy teherautóban az E40-es autópályán, Wetterenben. Közöttük férfiak és nők, de gyerekek és csecsemők is voltak.

A többségük Eritreából, Szudánból és Etiópiából származott. Az ügy attól vált még érdekesebbé, hogy letartóztattak 10 embercsempészt, akik egytől egyig szintén afrikaiak voltak. Korábban érkeztek Belgiumba, és Mechelenben, valamint Antwerpenben éltek.

Forrás: Valeursactuelles

Kapcsolódó hírek

„Az Egyesült Államok a jelenleg tervezettnél „jóval nagyobb” mértékű vámokat vethet ki az Európai Unióra és Kanadára, ha közösen próbálnak fellépni az amerikai vámok ellen” – közölte Donald Trump amerikai elnök a saját közösségi oldalán csütörtökön.

Géza

Pénteken a Richter-skála szerinti 7,7-es erősségű földrengést mértek Thaiföld fővárosában, aminek hatására összeomlott egy építés alatt álló toronyház. Olyan erős volt a földmozgás, hogy szinte kiugrott a víz a medencékből.. (18+)

Géza

Orbán Viktor péntek reggel: Magyarország nem lép háborúba senkivel .. Orbán Viktor békepárti politikája és annak nemzetközi megítélése – videók

Géza