7.4 C
2024. április. 19. péntek
HomeSportSporthirekMégis hiányzil Ronaldo? A Real Madrid négy gólt kapott és kiesett a...

Mégis hiányzil Ronaldo? A Real Madrid négy gólt kapott és kiesett a Bajnokok Ligájából! Oszd meg!

Az Ajax szenzációsan, a Real Madrid borzalmasan játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája myolcaddöntőjében, a 4-1-es vereséggel a címvédő, amely 1011 napig ült a BL trónján, kiesett. A Tottenham 1-0-ra győzött Dortmundban és 4-0-s összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé.

Real Madrid–AFC Ajax

Az összeállítások: Courtois – Carvajal, Nacho, Varane, Reguilon – Modric, Casemiro, Kroos – Lucas Vazquez, Benzema, Vinícius Junior. Ajax: Onana – Mazraoui, de Ligt, Blind, Tagliafico – Schöne, van de Beek, de Jong, – Ziyech, Tadics, Neres

2019.03.05. 21:07

Borussia Dortmund–Tottenham

Borussia Dortmund: Bürki – M. Wolf, Weigl, Akanji, Diallo – Witsel – Reus, M. Götze – Sancho, Guerreiro – Paco Alcacer. Tottenham: Lloris – Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen – Davies, Winks, Sissoko, Eriksen – Szon, Kane.

2019.03.05. 21:08

A harmadik percben Lucas Vazquez beadása után Varane tiszta helyzetből a lécre fejelt.

2019.03.05. 21:09

Real Madrid–AFC Ajax 0-1

Az ötödik percben megszerezte a vezetést az Ajax, Tadics előkészítése után Ziyech, aki az első mérkőzésen is szerzett gólt, öszesítésben 2-2-re alakította az állást. De még a Madrid áll továbbjutásra.

2019.03.05. 21:20

Real Madrid–AFC Ajax 0-2

Már két góllal vezet, s most már továbbjutásra áll az Ajax a Bernabéuban. Tadics zseniális előkészítése után a brazil Neves lőtte a kapuba a labdát. A Madrid védelme pánikban és szétesve.

2019.03.05. 21:30

Lucas Vázquez megsérült, helyére a füttyel fogadott Gareth Bale állt.

2019.03.05. 21:32

Vinícius kilépett, de nagyon kisodródott, nem tudta középre adi a labdát, kapura lőtt, de az oldalhálóba talált.

2019.03.05. 21:36

Vinícius is megsérült, Marco Asensio a pályán. Bale szórakozott előtte, Courtois bravúrral hozta helyre.

2019.03.05. 21:44

Gareth Bale a kapufát találta el.

2019.03.05. 21:52

FÉLIDŐ

Szünet mindkét mérkőzésen. Dortmundban még nincs gól, a Bernabéuban az Ajax 2-0-ra vezet és továbbjutásra áll.

2019.03.05. 22:07

Marco Asensióé az első helyzet, de elcsavarta a labdát a hosszú sarok mellett.

2019.03.05. 22:10

Tadics újra ziccert alakított ki, Van de Beek lövését azonban Courtois védte.

2019.03.05. 22:11

Borussia Dortmund–Tottenham 0-1

Ebben a párban már minden eldőlt, Hary Kane meglőtte „szokásos” gólját, már 4-0-ra vezet összesítésben a Spurs, nem fog a Dortmund 40 perc alatt öt gólt szerezni.

2019.03.05. 22:18

Benzema jó előkészítés után rosszul lőtt. Nagy helyzet volt.

2019.03.05. 22:24

Real Madrid–AFC Ajax 0-3

Újabb pazar Ajax-akci óután Tadics fellőtte a labdát a jobb felső sarokba. Utána videobíróztak, gyanítva, hogy az akció elején a labda kikerült az oldalvonalon kívülre. Három percen át tanakodtak, végül a verdikt az lett: megadták a gólt. Összesítésben 4-2-re vezet az Ajax.

2019.03.05. 22:29

Real Madrid–AFC Ajax 1-3

Marco Asensio szépített. Tizenöt méterről, pontos lövéssel kanyarított a sarokba.

2019.03.05. 22:33

Real Madrid–AFC Ajax 1-4

Az elmúlt hónapokban talán Thibaut Courtois kapta a legkevesebb bírálatot a madridi játékosok közül. Erre kapott egy potyagólt, az oldalvonal mellől. Schöne lőtte a gólt, szabadrúgásból.

2019.03.05. 22:43

Modric és Benzema egyedül vitta a kapusra labdát, de a horvát passza után a francia elcsúszott.

2019.03.05. 22:51

Végeredmények

Real Madrid–AFC Ajax 1-4 (összesítésben: 3-5) Borussia Dortmund–Tottenham Hotspur 0-1 (összesítésben 0-4)

Nyitókép: David Neres, az Ajax Amszterdam játékosa (j2) megszerezi csapata második gólját a Real Madrid ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágó mérkőzésén a madridi Santiago Bernabeu Stadionban 2019. március 5-én. MTI/EPA/EFE/Rodrigo Jiménez
Alapcikk: infostart
Forrás: Hir,agazin.eu