Szeretnéd magad biztonságban érezni, hogy ne kelljen attól rettenned, a COVID-19 vakcinák milyen hosszú távú káros hatással vannak a szervezetedre?

Több WHO-kutatás írt arról, hogy a COVID-19 vakcinák beépülnek a DNS-ba, és természetesen egyéntől függően, de hosszú távon akár káros hatásokat is kiválthatnak!

Az APNEWS című szaklapban is olvashatunk erről a témáról, bár a vélemények eltérőek:

ÁLLÍTÁS: A Pfizer COVID-19 vakcinája a Simian Virus 40 nevű DNS-szekvenciát tartalmazza, amely egészségügyi problémákat, köztük rákot okozhat.

AP ÉRTÉKELÉSE: Hamis. Nem találtak arra utaló bizonyítékot, hogy a koronavírus-vakcina kifejlesztésében használt DNS-fragmensek – például az SV40 DNS-szekvenciájának egy része – egészségügyi problémákat okoznának azoknál az embereknél, akik megkapták a COVID-19 vakcinát.

A TÉNYEK: Egy kongresszusi meghallgatás újjáélesztette azokat az alaptalan állításokat, amelyek szerint a koronavírus elleni vakcinák veszélyes mennyiségben tartalmaznak majomvírus DNS-t.

A közösségi média felhasználói megosztanak egy bejegyzést a The Epoch Times webhelyről, amely szerint a Kongresszust figyelmeztették egy közelmúltbeli meghallgatáson a Pfizer és a BioNTech által végzett oltásban észlelt „DNS-töredékekről”.

A poszt kifejti, hogy Dr. Robert Malone, aki szerepet játszott a vakcinában használt hírvivő RNS vagy mRNS technológia kifejlesztésében, azt vallotta, hogy a lövés egy Simian Virus 40 vagy SV40 nevű DNS-szekvenciát tartalmaz.

„A szekvencia DNS-maradványokat hagy maga után, ami problémákat okozhat” – olvasható az Instagram-bejegyzésben, amely az Epoch Times egyik történetére hivatkozik, amely rákra, a magzat fejlődésének genetikai rendellenességeire és más állítólagos egészségügyi kockázatokra hivatkozik. De a november 13-i meghallgatáson az Egyesült Államok Capitoliumában, amelyet Marjorie Taylor Greene képviselő és a képviselőház más vakcinakritikusai tartottak, hosszan cáfolt hazugságokat ismételtek a lövés tartalmáról és állítólagos egészségügyi kockázatairól.

Kormányzati szabályozó ügynökségek és oltóanyag-szakértők azt mondták az Associated Pressnek, hogy maga a majomvírus nincs jelen a vakcinában, és nincs bizonyíték arra, hogy az oltóanyagban lévő bármi megváltoztathatná az ember DNS-ét, vagy rákhoz vagy más betegségekhez vezethetne.

Az Európai Unió országaiban a vakcinákat szabályozó Európai Gyógyszerügynökség kifejtette, hogy az SV40 DNS-szekvenciájának „nem működő” fragmentumait „kiindulási anyagként” használják a vakcina előállítása során.

De ezeket az anyagokat lebontják és eltávolítják a gyártási folyamat során. Az Ügynökség és mások elismerték, hogy a nyomelemek továbbra is „nagyon alacsony szinten” maradhatnak a végtermékben, de jócskán a megállapított biztonsági irányelveken belül vannak.

„Az EMA nem talált bizonyítékot az mRNS-oltások és a DNS-anyag jelenlétével összefüggésbe hozható nemkívánatos események közötti összefüggésre, és nincs tudomásunk olyan tudományos bizonyítékról sem, amely azt mutatná, hogy a nagyon kis mennyiségű maradék DNS jelen lehet az oltási tételekben. beépülhet a beoltott egyének DNS-ébe” – írta az amszterdami székhelyű ügynökség egy e-mailben elküldött közleményében.

Az Egyesült Államokban a vakcinákat szabályozó Élelmiszer- és Gyógyszerügyi Hatóság (Food and Drug Administration) megerősítette ezt az érzést, és azt mondta, hogy a beadott több mint egymilliárd oltás ellenére nem azonosítottak biztonsági aggályokat a COVID-oltásban lévő DNS-maradványokkal kapcsolatban.

"Az FDA kiáll az mRNS-oltások minőségére, biztonságára és hatékonyságára vonatkozó megállapításai mögött" - írta az ügynökség, és további kérdéseket halasztott a Pfizernek és más vakcinagyártóknak.

A Pfizer egy e-mailben elküldött közleményében hangsúlyozta, hogy az SV40 szekvencia használata bevett gyakorlat a vakcinák kifejlesztésében, beleértve az influenza és hepatitis elleni oltásokat is, amelyeket évtizedek óta alkalmaznak világszerte.

"Nincs bizonyíték arra vonatkozóan, hogy a Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcina plazmid DNS-t tartalmazna, amely potenciálisan hatással lehet egy személy DNS-ére, vagy elméleti rákkockázatot jelenthet" - írta a vállalat, utalva azokra a DNS-anyagokra, amelyeket immunválasz kiváltására használtak. vakcina fejlesztése.

A The Epoch Times szóvivői hétfőn nem válaszoltak a kommentárt kérő üzenetekre.

Paul Offit, a Philadelphiai Gyermekkórház Vakcina Oktatási Központjának igazgatója azonban azzal érvelt, hogy a COVID-oltásban jelenlévő DNS-anyag mennyisége elhalványul ahhoz az idegen DNS-hez képest, amelyet az emberek naponta beszívnak pusztán növények és állatok elfogyasztása révén.

Sőt, azt mondta, sokkal többre lenne szükség, mint egy DNS-töredékre, hogy megváltoztassák az ember genetikai kódját, ahogy azt a bejegyzések állítják.

„Egyrészt nagyon nehéz egy DNS-fragmensnek bejutni a sejtbe, különösen annak sejtmagjába, ahol a DNS található” – magyarázta Offit egy hétfői telefonos interjúban. „A citoplazmája – a sejtje fehér petesejt része – nem szereti a DNS-t, és sokféle mechanizmussal szabadul meg a DNS-től.”

„Kettő: ahhoz, hogy ez a DNS-fragmens beépüljön a DNS-be, olyan enzimeknek is kell lenniük, amelyek megzavarják a DNS-t, és lehetővé teszik a fragmentum beillesztését” – folytatta. "Erről szól a génterápia, és ez az, ami miatt olyan nehéz elvégezni a génterápiát."
___
Ez része az AP azon törekvésének, hogy kezelje a széles körben megosztott félretájékoztatást, ideértve a külső cégekkel és szervezetekkel való együttműködést, hogy tényszerű kontextust adjanak az interneten keringő félrevezető tartalomhoz.

Látható, hogy van magyarázat ez egyik oldali állításra és megvan a szükséges védelme a vakcináknak is, így rád bízom, hogy hasznáod-e a DN_-ed tisztítására nagyon jó hatással bíró anyagot?

A kovafölddel sokszor a DNS-t is megtisztítják. A kovaföld segítségével a DNS-ből eltávolíthatóak azok az anyagok, melyek egyébként csak nagyon tömény, kaotrop szerrel, például nátrium-jodiddal, guannidium-kloriddal vagy guanidinium-tiocianát tehetők meg. Csakúgy, mint más szilikátok a kovaföld is eltávolítja a kettős szálú DNs-t, de nem befolyásolja az RNS-t vagy a fehérjéket. A DNS így a kovafölddel olyan alacsony ionerősségű közegekbe extrahálható, mint a semleges vagy enyhén lúgos víz.

Vegyünk a magunk kezébe a saját sorsunkat! A kovaföl más jótékony hatásairól már írtunk, itt!

Forás nyomán

Hirmagazin.eu