Hirmagazin
Image default
Sporthirek

Magyar éremeső a szegedi kajak-kenu világkupa döntőiben! Gratulálunk!

A magyar versenyzők három arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa szombati döntőiben.

A győzelmeket Lucz Anna (K-1 200 m), Rendessy Eszter (K-1 1000 m) és Kopasz Bálint (K-1 500 m) szállította. Kopasz világbajnoki címvédőként 1000 méteren ezúttal második lett, megelőzve honfitársát, Varga Ádámot, a másik ezüstérem pedig Csizmadia Kolos (K-1 200 m) nevéhez fűződött. Birkás Balázs harmadikként ért célba K-1 500 méteren.

A gyorsasági és a para szakágban idén ez az egyetlen felnőtt nemzetközi verseny, 33 ország több mint 400 sportolója vesz részt rajta. A viadal vasárnapig tart a Maty-éren.

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Gera Zoltán 25 év után lesz újra ellenfél a Ferencváros pályáján

Géza

Vívó-vk: Muhari Eszter aranyérmes Barcelonában! .. Gratulálunk a kimagasló sportteljesítményhez!

Géza

A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésen, ezzel a Puskás Akadémiát egy ponttal megelőzve az élre állt.

Bognár Krisztina