Hirmagazin
Image default
Egészség - betegség

Kövesse nálunk élőben az Operatív Törzs pénteki sajtótájékoztatóját! – videó

A hét utolsó munkanapján is sajtótájékoztatót tart a járványkezelésért felelős Operatív Törzs, ahol beszámolnak a koronavírus-járvány hazai állapotáról, a legfrissebb döntésekről és arról, mikor várható vakcina.

Mint ismert, mára virradóra kiderült, 6197 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 271 200 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.

Elhunyt 171 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 6622 főre emelkedett.

A gyógyultak száma is folyamatosan nő, jelenleg 78 700 fő, az aktív fertőzöttek száma 185 878.

Az aktív fertőzöttek 19%-a, az elhunytak 21%-a, a gyógyultak 23%-a budapesti. 7841 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 610-en vannak lélegeztetőgépen.

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

A női intim higiénia kiemelten fontos az egészség megőrzése érdekében, mivel a nem megfelelő tisztítás irritációhoz, fertőzésekhez és kellemetlen szagokhoz vezethet.. (18+)

Kovács Karolina

Irritáció, fertőzések, kellemetlen szagok. Csak néhány probléma, ami előfordulhat, ha nem sikerül fenntartani a megfelelő péniszhigiéniát.. (18+)

Kovács Karolina

A reggeli kellemetlen szájszag (halitózis) teljesen normális jelenség, és több oka is van:

Kovács Karolina
Megszakítás