Hirmagazin
Image default
Külföld

Kilökte a harmadik emeletről a barátnőjét egy 19 éves fiú

Egy 19 éves pusztakaláni fiút azzal gyanúsítanak, hogy bántalmazta 18 éves párját, majd kilökte az ablakon, a harmadik emeletről.

Egy 19 éves pusztakaláni fiatalembert azzal gyanúsítanak, hogy bántalmazta 18 éves párját, majd kilökte az ablakon, a harmadik emeletről. Az áldozat szerencsére túlélte az esést – írja a Maszol.ro portál.

A lányt rohammentővel szállították a Vajdahunyadi Megyei Sürgősségi Kórházba a szombat este történt incidens után. Rendőrségi információk szerint a felek csúnyán összevesztek, mielőtt a fiú kilökte a lányt az ablakon. A fiatalembert őrizetbe vették és kihallgatják. Ezt követően döntenek esetleges előzetes letartóztatásba helyezéséről. Az esettel a vajdahunyadi ügyészség foglalkozik, eljárást indítottak ellene emberölési kísérlet gyanújával.

Forrás: Ripost / Hirmagazin.eu

Fotó: Pixabay

Kapcsolódó hírek

Zelenszkij elégedetlen az USA-val: Vita az ukrán ásványkincsek felett.. – Írd meg a véleményedet erről!

Géza

A 64 éves Gareth Delbridge és az 58 éves Michael Spike Lewis olyan karbantartási munkálatokat végeztek, amelyekről senki nem szólt nekik, hogy már nem kell megcsinálniuk. Életükbe került (18+)

Géza

Támadás történt Ausztriában, Villachban: négy sérült, egy fiatal fiú életét vesztette.. (18+)

Géza
Megszakítás