Hirmagazin
Image default
Sporthirek

Kamerun legyőzte Brazíliát, de így is búcsúzott

A brazil válogatott 1-0-ra kikapott a kameruni csapattól pénteken a katari labdarúgó-világbajnokság G csoportjának harmadik fordulójában, de így is csoportgyőztesként jutott nyolcaddöntőbe – ahol majd hétfőn a dél-koreaiakkal találkozik -, míg az afrikai gárda sikere ellenére búcsúzott.

A braziloknak ezzel megszakadt a 2021 nyara óta tartó veretlenségi sorozata, a csapat ebben az időszakban 17 mérkőzésen nem talált legyőzőre, legutóbbi kilenc mérkőzését pedig megnyerte.

Kamerun is megszakított egy sorozatot, az afrikai együttes kilenc vb-mérkőzése óta volt nyeretlen, ezeken nyolcszor kikapott.

Nyitókép: MTI/EPA/Abedin Taherkenareh

infostart

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Molnár Attila szenzációs előzése, magyar világbajnoki bronzérem váltóban! Gratulálunk a kimagasló sportteljesítményhez! – képek, videó

Ádám Petra

Kínai Nagydíj: Hamiltont és Leclerc-t kizárták, egy harmadik pilóta is így járt Kínában

Ádám Petra

Gera Zoltán 25 év után lesz újra ellenfél a Ferencváros pályáján

Géza