Georgia egy félidőn át bírta a spanyol nyomást, aztán kiszakadt a gólzsák, számtalan helyzetet kialakítva Spanyolország háromszor is betalált, amivel 4–1-re nyert.

Összefoglaló

Videó

A 83. percben Dani Olmo volt eredményes, ezzel 4–1 az állás.

Videó

Nico Williams gyönyörű szóló végén hét méterről kíméletlenül bevágta a labdát a léc alá, 3–1 a 75. percben!

Videó

Lamine Yamal, aki 16 éves és 353 napos.

A második félidő eddig egyértelműen Spanyolországról szól: amellett, hogy fordított, tíz perc alatt öt kapura lövése is volt Luis de la Fuente csapatának, amely 82 százalékban birtokolja a labdát.<br>

Az 54. percben Fabián Ruiz fejelt közelről a georgiai kapuba Yamal beadása után.

2–1 az állás.

Videó

Unai Simón nem volt a helyzet magaslatán, majdnem távolról kapott gólt a 47. percben.

A félidőben: Spanyolország–Georgia 1–1

Nyomnak a spanyolok, Mamardashvili bravúrt bravúrra halmoz, Georgia veszélyesen kontrázik – egy gól itt, egy ott, érdekes második játékrész vár ránk!

Ott a spanyol egyenlítés!

Rodri a 39. percben átlövésől megszerezte a spanyolok egyenlítő találatát, újra nyílt a meccs!

Videó

Spanyol bomba

Cucurella távoli bombájánál Mamardashvili a negyedik védését is bemutatta az este folyamán. Remekel a kapus, akinek ez volt a 25. védése a tornán.

Életveszélyes kontrák

Georgia az előny tudatában visszaállt, s a kontrákra rendezkedett be – a 30. percben majdnem rá is faragtak a kitámadó spanyolok, Mikautadze helyzeténél épphogy visszaértek a védők, akik így tisztázni tudtak.