Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Ismét szünetel a vonatforgalom Rákos és Pécel között

Ismét szünetel a vonatforgalom a Rákos és Pécel közötti vonalszakaszon, ahol előző nap megrongálódott a felsővezeték – közölte a Mávinform.

A vonatközlekedés az éjszakai órákban újraindult, de későbbújabb problémák merültek fel a megrongálódott felsővezetéki szakaszon.

Az utasokat vonatpótló buszok szállítják Rákos és Pécel között. A helyi utasok igénybe vehetik a Pécel és az Örs vezér tere közötti 169E BKK buszjáratokat, amelyeken elfogadják a vasúti bérleteket.

A Budapest-Hatvan-Miskolc vonalon utazóknak hosszabb menetidővel kell számolniuk. Az átszállások miatti kellemetlenségek miatt az utasok elnézését kéri a vasúttársaság.

Forrás: MTI

Kapcsolódó hírek

Orbán Viktor péntek reggel: Magyarország nem lép háborúba senkivel .. Orbán Viktor békepárti politikája és annak nemzetközi megítélése – videók

Géza

Kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány – a nap hírei eddig, rövid összefoglaló..

Géza

Menetrend változása ma reggeltől, munkálatok miatt..

Ádám Petra