Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Ismét halálos hajóbaleset, két halott, öten eltűntek.. – videó

Halálos hajóbaleset történt Verőcénél, ahol információk szerint egy szállodahajó ütközött egy másik kisgéphajóval szombat éjjel. Előzetes jelentések szerint ketten meghaltak, és öten eltűntek a baleset következtében. (Cikkünk frissül…)

A köztelevízió tájékoztatása szerint Verőcénél egy kisgéphajó ütközött egy szállodahajóval. Ketten meghaltak – egy férfi és egy női holttestet sodort partra a víz Verőcénél és a megyeri hídnál –, és öten eltűntek a balesetben.

Az ügyben kerestük az Országos Mentőszolgálatot a további sérültekkel és eltűntekkel kapcsolatban, amint válaszolnak, cikkünket frissítjük.

Szombat éjszaka, néhány perccel éjfél előtt jelzés érkezett a katasztrófavédelemhez, hogy Verőce közelében esetleges hajóbaleset történt, a szentendrei, a váci és fővárosi hivatásos és önkéntes tűzoltókat is a helyszínre riasztották a Pest vármegyei katasztrófavédelem tájékoztatása szerint.

EGY VÉRZŐ FEJŰ, OLASZUL BESZÉLŐ FÉRFIT TALÁLTAK A 12-ES FŐÚT MELLET, VERŐCE MAGASSÁGÁBAN, ONNAN GONDOLTÁK, HOGY HAJÓBALESET TÖRTÉNHETETT.

Csécsi Soma, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője egy sajtótájékoztatón elmondta, hogy a kisgéphajón, amellyel a szállodahajó ütközött, összesen nyolcan utaztak. Ők mind felnőttek, közülük ketten meghaltak, és öten eltűntek. Három férfi és két női utast jelenleg is keresnek.

Az eltűnteket motorcsónakokkal és drónokkal is keresik, a szállodahajót Komáromnál állították meg, a jármű oldala sérült volt. A kisgéphajót a Megyeri hídnál vontatták partra.

A rendőrség több ember halálát okozó vízi közlekedés veszélyeztetése miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen. 87 egységgel és 31 technikai eszközzel keresik jelenleg az eltűnteket.

Kép
Forrás

#haláloshajóbaleset , #áldozatok , #eltüntek , #18 +, #miavéleményed , #monddmegte , #tiktok , #hirmagazin ,

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Bombariadó volt a Budapesti Kongresszusi Központban szombat délután. Épp a BorJour Magnum borkóstoló nagyrendezvényt tartották, amikor ki kellett üríteni az épületet. 

Géza

A közelmúltban két súlyos bűncselekmény is történt Budapesten, amelyekben közös elem, hogy az áldozatok korábban zaklatás áldozatai voltak, és bár tettek feljelentést, a hatóságok nem intézkedtek megfelelően.. (18+)

Géza

Vigyázat, figyelem, itt az évszázad átverése: áltraffipaxok és bírságot beszedő álrendőrök?

Géza
Megszakítás