Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán – videó

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán, két embert tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek

– közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.

Egy gyulai bár elkülönített helyiségében hatósági engedély nélküli játékterem üzemelt. A vendégek belépő ellenében a zárt szobában számítógépeken különböző játékokat játszhattak, és megszerzett pontjaikat pénzre válthatták – olvasható a police.hu oldalon.

A gépeket lefoglalták, és egy 48 éves békéscsabai férfit, valamint a szórakozóhely üzemeltetőjét, egy 37 éves gyulai nőt őrizetbe vettek tiltott szerencsejáték szervezése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

További két alkalmazott ellen is büntetőeljárás indult.

Az őrizetbe vett férfihez köthető egy békéscsabai vendéglátóhely is, ahol szintén volt egy engedély nélkül működő játékterem. Itt is lefoglaltak számítógépeket, és előállították a gépeket kezelő, játékosokat fogadó két nőt, akik ellen szintén büntetőeljárás indult – közölték.

police.hu, Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Bombariadó volt a Budapesti Kongresszusi Központban szombat délután. Épp a BorJour Magnum borkóstoló nagyrendezvényt tartották, amikor ki kellett üríteni az épületet. 

Géza

A közelmúltban két súlyos bűncselekmény is történt Budapesten, amelyekben közös elem, hogy az áldozatok korábban zaklatás áldozatai voltak, és bár tettek feljelentést, a hatóságok nem intézkedtek megfelelően.. (18+)

Géza

Vigyázat, figyelem, itt az évszázad átverése: áltraffipaxok és bírságot beszedő álrendőrök?

Géza
Megszakítás