Hirmagazin
Image default
Bulvár

Geszti Péter: „Nagyon nehéz egyedül maradni szerintem”

Az énekes-dalszerző elárulta, sokáig attól tartott, egyedül marad majd.

Őszintén beszélt a magánéletéről Geszti Péter a Portré című műsorban. Az énekes-dalszerző bevallotta, nem hitt abban, hogy a válása után is lesz még ilyen családias élete. Szavait a 24.hu idézte:

„Az első házasságom után nem készültem arra, hogy nekem családi keretek között fog folyni az életem. Az foglalkoztatott szokás szerint, hogy na, mit kéne összerakni, mit kéne megírni, előrakni, színpadra vinni, ilyenek. Az ilyen típusú pasik nagyon könnyen egyedül maradnak, vagy ilyen típusú nők is természetesen, aki csak magával van elfoglalva, az lehet nagyon sikeres, nagyon híres, de nem biztos, hogy boldog lesz, főleg öreg korára. Nagyon nehéz egyedül maradni szerintem” – mondta Geszti, aki szerint a színpadi siker titka, hogy mindig önazonosnak kell maradni.

A zenész további témákról is mesélt Barabás Évának, a teljes műsort itt lehet megtekinteni.

blikk, Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Van szerelem 50 felett! .. Egyetértesz? .. Írd meg kommentben!

Kovács Karolina

„A hír igaz, tényleg újra egymásra találtunk, de…” – L.L. Junior kitálalt Hopp Csilláról..

Kovács Karolina

Számos színész, mind Magyarországon, mind nemzetközi szinten, különféle háziállatokat tart, amelyek gyakran betekintést nyújtanak személyes életükbe és érdeklődési körükbe.

Géza
Megszakítás