Hirmagazin
Image default
Bulvár

Folytatódik a Lajcsi-per: ez történt a bíróságon

A keddi tárgyaláson kiderült, nem állapítható meg és nem bizonyítható bűncselekmény elkövetése.

Kedden rendőrség által kijelölt szakértők bevonásával folytatódott Galambos Lajos és társai közműlopási tárgyalása.

A vízügyi szakértő megállapította, hogy a trombitaművész tatai lakóparkjában nem állapítható meg és nem bizonyítható bűncselekmény elkövetése.

„Mi ezt mindig is tudtuk, és reméltük, hogy ezt írásban is visszalátjuk, és a szakértő is megerősíti” – mondta el a Ripost-nak dr. Frölich Krisztián, Lajcsi ügyvédje, aki hozzátette, hogy a védelem által felkért szakértőket még nem hallgatták meg. Lajcsi úgy érzi, jó irányba halad a négy éve folyó ügy.

„Nem akarok elkiabálni semmit, de végre kezd tisztulni a kép. Bízom benne, hogy kiderül az igazság” – fogalmazott a zenész.

Forrás: Ripost

Kapcsolódó hírek

Van szerelem 50 felett! .. Egyetértesz? .. Írd meg kommentben!

Kovács Karolina

„A hír igaz, tényleg újra egymásra találtunk, de…” – L.L. Junior kitálalt Hopp Csilláról..

Kovács Karolina

Számos színész, mind Magyarországon, mind nemzetközi szinten, különféle háziállatokat tart, amelyek gyakran betekintést nyújtanak személyes életükbe és érdeklődési körükbe.

Géza
Megszakítás