Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Figyelem! Robbanótestet találtak tegnap este Budapesten, Zuglóban (XIV. kerület) Oszd meg!

Lakosságvédelmi intézkedés lesz ma, június 21-én 10 órától Budapest XIV. kerületében. (2018. 06. 20., sze – 20:05, Budapesti Rendőr-főkapitányság)

Építkezési munkálatok során találtak robbanótestet 2018. június 20-án a délutáni órákban Budapest XIV. kerületében, a Dózsa György út és a Dvorak sétány kereszteződésénél.

A hatástalanítás és elszállítás idejére a rendőrség 2018. június 21-én 10 órától lakosságvédelmi intézkedés keretén belül az alábbi intézkedéseket hajtja végre:

Teljes szélességében lezárják a Budapest XIV., Dózsa György utat az Ajtósi Dürer sor és a Városligeti fasor között.

Lezárják a gépjárműforgalom elől a Budapest VII., Damjanich utcát a Murányi utca és a Dózsa György út között, a Peterdy utcát a Murányi utca és a Dózsa György út között, a Dembinszky utcát a Murányi utca és a Dózsa György út között, illetve a Marek József utcát a Murányi utca és a Dózsa György út között.

A lakosságvédelmi intézkedés keretén belül a rendőrség kiüríti az alábbi háztömböket: Budapest VII.,

Dózsa György út 82/B. számot részlegesen,

Dózsa György út 82/A. számot,

Dózsa György út 80/A. számot,

Dózsa György út 80. számot,

Dózsa György út 78. számot,

Dózsa György út 72. számot,

Dózsa György út 70. számot,

Dózsa György út 68. számot,

Dózsa György út 66. számot,

Peterdy utca 39. számot,

Damjanich utca 49. számot,

Damjanich utca 58. számot,

Damjanich utca 56. számot,

Damjanich utca 51. számot.

 

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kéri a lakosság türelmét és együttműködését!

Kapcsolódó hírek

Ez egy nagyon érdekes és hasznos fejlesztés! A vadbalesetek komoly problémát jelentenek az utakon, különösen éjszaka és a vadmozgás szempontjából aktív időszakokban.

Géza

Bombariadó volt a Budapesti Kongresszusi Központban szombat délután. Épp a BorJour Magnum borkóstoló nagyrendezvényt tartották, amikor ki kellett üríteni az épületet. 

Géza

A közelmúltban két súlyos bűncselekmény is történt Budapesten, amelyekben közös elem, hogy az áldozatok korábban zaklatás áldozatai voltak, és bár tettek feljelentést, a hatóságok nem intézkedtek megfelelően.. (18+)

Géza
Megszakítás