Hirmagazin
Image default
Külföld

Ez a srác feltört egy autót, ám ami ezután következett, arra ő sem számított – videó

Ritkán látni annyira rémült arcot, mint amikor a tolvaj észrevette, hogy forog a fedélzeti kamera.

Az esetre, az oregoni Beavertonban került sor. Az autó tulaja reggel arra lett figyelmes, hogy nyitva van a járműve ajtaja, ezért vissza nézte a biztonsági kamerája felvételeit.

A kezdeti bosszúsága azonban hatalmas nevetéssé fajult, amikor meglátta, hogy az ismeretlen férfi mennyire megrémült, amikor észrevette az őt rögzítő készüléket.

350 dolláros kamera akkor lép működésbe ha mozgást érzékel, majd 10 másodperc elteltével egy fény is kigyullad rajta, ami megvilágítja az utasteret. Ennek esett áldozatul a szerencsétlen rabló, aki a 24.hu információi szerint, az esetet követően kiabálni kezdett, majd társaival együtt elmenekült a helyszínről.

Itt látható a történtekről készült riport:

blikk

Kapcsolódó hírek

Eljárást kezdeményez Erdő Péter bíboros ellen is egy nemzetközi áldozatvédő szervezet.. (18+)

Géza

Putyin, orosz elnök, a későbbi, lehetséges béke feltételeként egy ENSZ égisze alatt működő ideiglenes ukrajnai kormányzás bevezetését javasolta..

Géza

Már közel 150 halottja van a Mianmarban pusztító földrengésnek, Kiderült, van-e magyar érintettje a katasztrófának.. – videó

Géza