Histo Cup – Brno
Formula Renault FR2.0
2024.05.10-12.

Kovács Ádám:

A pénteki edzések a beállítások keresésével teltek, voltak nehézségeink, a nagy szintkülönbségek miatt elég technikás ez a pálya, alkalmazkodnom kellett a körülményekhez.

img 0438
img 0438

Szombaton az időmérőn a Második helyet értem el. A versenyemen egy rossz rajt után visszaestem a harmadik helyre, de visszajöttem a másodikra. Utána pedig már az első helyezettet üldöztem, de még szükség lett volna 1-2 körre, hogy támadási pozícióba kerüljek. Viszont, a verseny utáni technikai ellenőrzésnél kiderült, az első helyezettnek nem felelt meg a szabályoknak volt az autója, így végül én lettem győztesnek ítélve.

Este emiatt lett is egy kisebb-nagyobb kavarodás, így a vasárnapi versenyt elhalasztották egy másik versenyhétvégére, így az egyik hétvégém három versenyes lesz.

img 0436

A vasárnapunk ezáltal edzéssel és teszteléssel telt.

Következő versenyem Horvátországban lesz, a Grobnik-i versenypályán 2024.06.14-16.

Köszönöm a lehetőséget édesapámnak, a Kermor Motorsport-nak és a Premiumshop24.hu-nak!