Hirmagazin
Image default
Külföld

Délutántól kezdődik a reggeli munkaidő

Venezuelában lerövidítették a munkaidőt áramhiány miatt

Venezuelában hétfői kezdettel a kormány lerövidítette a munkaidőt a krónikus áramhiány miatt, ám csupán három napra.

A latin-amerikai országban reggel nyolc órakor kezdődik normális esetben a munkanap, ám most csak délután kettőre kell beérni a munkahelyekre. Az iskolákban hétkor kezdődik a tanítás, és délben már véget is ér.

A venezuelai kormány az áramgondokat szabotázzsal magyarázza, míg az ellenzék az elektromos hálózat karbantartási hiányosságait, elhanyagolását emlegeti a bajok forrásaként és rója fel a kormánynak.

Venezuelában március óta akadozik az áramszolgáltatás.

mti

Kapcsolódó hírek

Testközelből Orbán Viktor mellett! Bohár Dani a miniszterelnökkel utazott Párizsba, majd Brüsszelbe, hogy megmutassa nektek hogyan tárgyal a kormányfő Ukrajnáról az európai vezetőkkel – videó

Géza

Zelenszkij a tűzszüneti bejelentés után: Most kiderül, akar-e Oroszország békét.. (Sajnos, van egy olyan Zelenszkij-feltétel, ami szerintünk kizárja azt, hogy Putyin elfogadja a javaslatot!)

Géza

Ukrajna elfogadta az amerikai tűzszüneti javaslatot – Oroszország lépésére vár a világ..

Géza