Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Brutális munkahelyi baleset: bálázógép roncsolta szét egy fiatal dolgozó kezét Budapesten ma reggel – videó

Súlyos munkahelyi baleset történt hétfő reggel a 18. kerületben: egy fiatal férfi sérült meg.

A pórul járt dolgozó kezét egy ruhabálázó gép rántotta be.

(A legfrissebb hírek itt)

A tévé értesülése szerint a helyszínre a tűzoltókat is riasztották. A sérült állapotát végül a mentők stabilizálták, majd azonnal traumatológiai osztályra vitték a fiatalt.

A csatorna erről szóló riportja 24:27-nél kezdődik az alábbi videóban.

Videó

Forrás

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

50 km/óra helyett 128 km/óra sebesség, lakott területen, a közigazgatási bírság 468 ezer forint, .. de talán be kellett volna vonni a szabálysértő vezetői engedélyét pár évre… Neked mi a véleményed erről?

Géza

Erdőben találtak rá túrázók a tavaly novemberben eltűnt BV-dolgozó holttestére. Az áldozat a Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet dolgozója volt..

Géza

Halálos áldozata és számos sérültje van annak a balesetnek, amely a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Tiszaeszláron, egy vasúti átjáróban történ (18+)

Géza