Hirmagazin
Image default
Bulvár

Brutális: maszkos férfi jelent meg Taylor Swift házánál késsel és kötéllel

Taylor Swift zaklatója késsel és kötéllel ment el az énekesnő házához, ahol végül a rendőrök letartóztatták.

Fotó: Northfoto

A hírességek életének velejárója, hogy őrült rajongók is megtalálják őket, ám Taylor Swift mintha talán többet kapna belőlük az utóbbi időben, mint mások. Nemrég egyik fanatikus rajongója azért, hogy lenyűgözze, kirabolt egy bankot, majd a pénz egy részét bedobálta az énekesnő birtokára.

Ez az eset azonban bármennyire is szürreális, még mindig kevésbé sokkoló, mint az, ami a napokban történt: Swift házánál ugyanis egy maszkos férfi jelent meg késsel és kötéllel.

A hatóságok végül letartóztatták a zaklatót a háznál, és ideiglenes távoltartási végzést adtak ki ellene. A Los Angeles-i rendőrök zaklatással vádolták meg a férfit, akinek a kocsijában lőszert, egy kést, egy kötelet és egy pár kesztyűt is találtak.Állítása szerint csak meg akarta látogatni az énekesnőt. Mint elárulta, van három fegyvere, és több mentális betegséggel is küzd.

Forrás: NlCafé

Kapcsolódó hírek

Van szerelem 50 felett! .. Egyetértesz? .. Írd meg kommentben!

Kovács Karolina

„A hír igaz, tényleg újra egymásra találtunk, de…” – L.L. Junior kitálalt Hopp Csilláról..

Kovács Karolina

Számos színész, mind Magyarországon, mind nemzetközi szinten, különféle háziállatokat tart, amelyek gyakran betekintést nyújtanak személyes életükbe és érdeklődési körükbe.

Géza
Megszakítás