Hirmagazin
Image default
Bulvár

Betört a színházba a nő: Szexet követelt a magyar színésztől!

A neves színházigazgatót szexre akarta kényszeríteni a beteges rajongó! Hogy mi lett a vége, elmondta lapunknak a színész!

Őrült nő keseríti meg Pintér Tibor életét! A sármos színészt hosszú hónapok óta üldözi a túlfűtött rajongó, aki nem érti meg, hogy a sztár nem szeretne tőle semmit.

„Egy démon nő követ folyamatosan, mindenáron be akar férkőzni az intim szférámba. Nemrég valahogy átjutott a színházban a biztonsági őrökön, és bejött az öltözőmbe: meg akart csókolni, és testi kontaktust szeretett volna. Sikerült elküldenem, azóta csillapodott, de nem szűnt meg a beteges rajongása” – mondta a Ripost-nak Tenya, aki fontolgatja, hogy a hatóság segítségét kérni, ha továbbra sem hagyja békén a nő.

Előfordul, hogy követ! Egyelőre nem szóltam a rendőrségnek, de ki kell találnom valamit, ha nem csillapodik ez az őrület

– tette hozzá a Nemzeti Lovas Színház igazgatója.

Forrás: Ripost

Kapcsolódó hírek

​Emma Heming Willis, Bruce Willis felesége és gondozója, a közelmúltban megosztotta gondolatait Gene Hackman és felesége, Betsy Arakawa tragikus halálával kapcsolatban..

Géza

Gene Hackman gyerekei semmit sem kapnak a milliárdos örökségből, mert apjuk a feleségére hagyott mindent..

Géza

Emberkereskedő vagy ártatlan autós? .. Neked mi erről az esetről a véleményed?

Ádám Petra