Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Az idős asszony nyakláncára pályázott ez a rebló, a rendőrség keresi – videó

A budafoki rendőrök keresik azt a rablót, aki megpróbálta letépni egy idős nő aranyláncát.

A rendelkezésre álló adatok alapján az egyelőre ismeretlen férfi 2019. október 25-én 12 óra körül Budapest XXII. kerületében, a Kossuth Lajos utca 45. szám mögötti parkolóban megpróbálta egy idős asszony aranyláncát elrabolni.

A férfi a parkolóban a 72 éves asszony mögé lépett, a nyakláncát megragadta és megpróbálta leszakítani, azonban a lánc nem szakadt el, a férfi pedig értékszerzés nélkül elfutott – írja a police.hu.

A feltételezett elkövető körülbelül 175-180 centiméter magas, vékony testalkatú, rövid barna hajú, hosszúkás arcú.

A férfiről egy biztonsági kamera felvételt készített:

police, blikk, Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Figyelem! Rendőreink eltűnés miatt keresik Kovács Márk Richárdot! Aki látta, hívja bármelyik rendőri számot!

Géza

A Lajosmizsei és a Szabadszállási Rendőrőrs nagyszabású bűnmegelőzési programot indított a tanyavilág biztonságáért, amelyben polgárőrök, tanyagondnokok, közterület-felügyelők és mezőőrök is részt vettek.

Géza

Bányatóból mentettek rendőreink. Köszönjük!

Géza