Home Sport Sporthirek Aranyérmet nyert Hosszú Katinka, nem is akárhogy! Már vártuk nagyon! Gratulálunk!

0
Illusztráció, origo

Hosszú Katinka Stockholmban, Verrasztó Dávid pedig Berlinben nyert aranyérmet a hétvégén rendezett nemzetközi úszóversenyeken.

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú a Svédországban zajló, keddig tartó Malmsten Swim Open elnevezésű viadal vasárnapi versenynapján 400 méter vegyesen diadalmaskodott, Hirmagazin.eu (Kép: bors)

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú a Svédországban zajló, keddig tartó Malmsten Swim Open elnevezésű viadal vasárnapi versenynapján 400 méter vegyesen diadalmaskodott, a második helyezett izraeli Anastasia Gorbenko előtt bő öt másodperces fölénnyel csapott célba (4:39.19 p).

A német fővárosban, a Berlin Openen Verrasztó Dávid pénteken 400 méter vegyesen idei legjobbjával (4:16.00) lett első, szombaton pedig 200 méter vegyesen győzött (2:02.32).