Hirmagazin
Image default
ÉletmódFőhírek

A Szerencsejáték Zrt. közzétette a 39. héten megtartott hatos lottó számsorsolás eredményét..

Hatoslottó: már kétszer is izgulhatunk hetente

A hatoslottó évtizedek óta a magyar szerencsejátékosok egyik kedvence. Hosszú ideig a játékosok vasárnaponként várhatták a számsorsolást, most azonban új korszak kezdődött: a Szerencsejáték Zrt. bevezette, hogy hetente kétszer tartsanak sorsolást.

Mikor húzzák a számokat?

Az új rendszerben a nyerőszámokat csütörtökön és vasárnap este is kihúzzák. Így a játékosoknak nem kell egy teljes hetet izgulniuk: már a hét közepén is kiderülhet, hogy ki az, akire rámosolygott Fortuna.

Miért vezették be?

A döntés mögött több tényező áll:

  • Több játék, több izgalom: a heti kétszeri sorsolás gyakrabban ad lehetőséget a nyerésre.
  • Gyorsabb visszajelzés: a játékosok hamarabb megtudják, hogy a szelvényük sikeres volt-e.
  • Nagyobb nyereményalap: a több szelvény nagyobb befizetést és így magasabb nyereményeket eredményez.
  • Szórakozás: sok embernek hagyomány a lottózás, és a kétszeri sorsolás közösségi élményt is teremt.

A lényege

Bár a matematikai esélyek nem változnak, a rendszer izgalmasabbá tette a játékot, és több alkalmat ad arra, hogy a játékosok átéljék a sorsolás varázsát. A hatoslottó ezzel a lépéssel új lendületet kapott, és a hazai szerencsejáték-kultúra még inkább beépült a mindennapokba.

hatos, szrt
hatos, szrt

Van véleményed? – Írd meg kommentben!
Te örülsz annak, hogy már hetente kétszer húzzák a hatoslottót, vagy szerinted elég volt a hagyományos, vasárnapi sorsolás?

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek