Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Fogolyszökés miatt keresi a rendőrség Tóth Lászlót! Oszd meg!

A férfi engedéllyel volt távol a Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetből, ahová a megjelölt időpontig nem érkezett vissza. (2018. 10. 27., szo – 10:44, Békés Megyei Rendőr-főkapitányság)

A Gyulai Rendőrkapitányság 04030/721/2018.bűnügyi számon folytat eljárást Tóth László ellen.

A 40 éves férfi a Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben töltötte a rá jogerősen kiszabott szabadságvesztését. Engedélyezett távolmaradásáról 2018. október 26-án 20 óráig kellett volna visszaérkeznie. Mivel a férfi a megjelölt időpontig az intézetbe nem tért vissza, a Gyulai Rendőrkapitányság elrendelte a körözését.

Tóth László 178 centiméter magas, átlagos testalkatú, rövid, sötét hajat visel, szeme barna színű. Tetoválása, egyéb különös ismertetőjegye nincs. A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján a férfi Csongrád megyei településeket keresett fel.

A Gyulai Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Tóth Lászlót felismeri, vagy tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, tegyen bejelentést személyesen bármelyik rendőrkapitányságon, vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámán, illetve a 107, vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Forrás: police.hu

Kapcsolódó hírek

Ez egy nagyon érdekes és hasznos fejlesztés! A vadbalesetek komoly problémát jelentenek az utakon, különösen éjszaka és a vadmozgás szempontjából aktív időszakokban.

Géza

Bombariadó volt a Budapesti Kongresszusi Központban szombat délután. Épp a BorJour Magnum borkóstoló nagyrendezvényt tartották, amikor ki kellett üríteni az épületet. 

Géza

A közelmúltban két súlyos bűncselekmény is történt Budapesten, amelyekben közös elem, hogy az áldozatok korábban zaklatás áldozatai voltak, és bár tettek feljelentést, a hatóságok nem intézkedtek megfelelően.. (18+)

Géza
Megszakítás