A me­xi­kói Col­ima vul­kán nem­csak arról híres, hogy Észak-Ame­rika leg­ak­tí­vabb vul­kánja, hanem arról is, hogy itt ész­le­lik a leg­több azo­no­sí­tat­lan re­pülő ob­jek­tu­mot. Aligha lehet vé­let­len…

A vulkánt rendszeres kitörései miatt  már egy ideje webkamerával is figyelik, így bárki megnézheti az interneten keresztül, hogy éppen mi az aktuális helyzet. A felvételeken azonban nemcsak a füstöt eregető tűzhányó látható, hanem rendre különös repülő tárgyak is feltűnnek felette.

Az ufóvadászok egyik elmélete szerint a földönkívüli járművek a vulkanikus tevékenységből nyernek ki energiát járműveik számára, illetve az az elgondolás is felvetődött, hogy éppen ezért maguk a földönkívüliek gerjeszthetik a vulkán működését.

Repülő csészealjak gerjesztik a mexikói vulkán kitöréseit!

 

A legfrissebb felvételeken, 2016. június 13-án, egy korong alakú repülő tárgyat fedeztek fel, amelynek még az ablakai is látszódnak… az UFO áthúzott a vulkán előtt, így pont rákerült a webkamera képeire is…

 

Repülő csészealjak gerjesztik a mexikói vulkán kitöréseit! 1

A leggyakrabban kitörés előtt, vagy közben észlelnek különös repülő tárgyakat a környéken. Ezért az szakértők feltételezik, hogy a tűzhányó hamarosan ismét ki fog törni…

Korábban is számos felvétel készült a vulkán körül, vagy éppen a vulkánból távozó különös objektumokról. Legutóbb márciusban észleltek furcsa alakú, felhőnek tűnő ufókat:

2016 februárjában titokzatos fénynyaláb távozott a kráterből:
Repülő csészealjak gerjesztik a mexikói vulkán kitöréseit! 2
Januárban pedig a kitörő vulkáni kürtő felett repült el egy fényesen ragyogó tárgy:
Repülő csészealjak gerjesztik a mexikói vulkán kitöréseit! 3

2015-ben pedig legkevesebb tíz UFO-észlelésről számoltak be a vulkán környékéről…

A világ számos vulkanikus pontjáról jelentettek már különös fénylő gömböket, fényjelenségeket a szemtanúk, amelyeket hamarosan kitörés követett.

A vulkanológusok szerint viszont nem földönkívüliekkel van dolgunk, hanem csak egy egyfajta földi anomáliával, ami sokszor földrengések alkalmával is megfigyelhető. Például a legutóbbi japán földrengés alkalmával is észleltek ilyesmit…

Forrás: Ripost