Engedd, hogy kivirágozzon az önbizalmad!
A lótuszvirág a sötétségből tör a fény felé – pont úgy, ahogy benned is ott rejlik az erő, hogy túllépj a kételyeiden és kibontakozz.
Ez a neurografikai utazás nemcsak művészet – hanem egy belső átalakulás kezdete.Az önbizalom nem luxus, hanem alap:
- Segít kiállni önmagadért.
- Elindítani régóta halogatott álmaidat.
- Megszólalni, amikor eddig csendben maradtál.
- Kapcsolódni másokhoz félelem nélkül.
Ahol önbizalom van, ott lehetőség nyílik a valódi életedre.
Rajzold meg saját lótuszvirágodat – és közben ébreszd fel a benned szunnyadó erőt. A vonalakon keresztül nem csak a képed, hanem te magad is formálódni kezdesz.
Részletek & jelentkezés:
Ember Szilvia
https://artlines99.com
[email protected]
+36 20 271 1134

Engedd, hogy kivirágozzon az önbizalmad!
previous post
Géza
Bognár Géza vagyok, a Hirmagazin.eu Online Média tulajdonosa és főszerkesztője. Tizenhárom év hosszú idő – ennyi ideje vagyunk együtt Veletek, olvasóinkkal, akik nap mint nap erőt, hitet, motivációt és ötleteket adtok ahhoz, hogy továbbvigyük a Hirmagazin küldetését.
Ez a születésnap nemcsak a miénk, hanem a Tiétek is. Minden kattintás, minden megosztás, minden vélemény számít, és nélkülözhetetlen része annak, hogy ma itt tartunk.
Köszönjük, hogy velünk vagytok, hogy olvastok, vitáztok, kérdeztek és támogatjátok azt, amit csinálunk. Ígérjük, hogy továbbra is naprakész, egyedi és őszinte tartalmakkal állunk elétek – mert a Hirmagazin mindig Értetek volt, van és lesz!
Őszinte szeretettel: Bognár Géza, Hirmagazin.eu
