Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Újabb kórházban járt Orbán Viktor – videó

A Szent Imrében ellenőrzött nagypénteken Miniszterelnökünk.

Orbán Viktor már a péntek reggeli rádióinterjúban bejelentette, hogy folytatja a kórházlátogatásokat, amit nem is jelent be előre.

Mint kiderült, ezúttal a budapesti Szent Imre Kórházban tartott ellenőrzést a miniszterelnök.

A látogatásról ezúttal is videót tett közzé a közösségi oldalán.

A kormányfőnek Bedros J. Róbert főigazgató számolt be az intézmény járványügyi felkészültségéről, az eszközgazdálkodásról és a személyi feltételekről. Közösen megtekintették a koronavírusos betegek ellátására fenntartott kórtermeket. A miniszterelnök a kórházban egy elsőéves orvostanhallgatóval és két mentőtiszthallgatóval is találkozott, mindhárman önkéntes segítőként tevékenykednek.

Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán
infostart, Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

India és Pakisztán csütörtökön felfüggesztette a kölcsönös vízummentességét, miután India Pakisztánt tette felelőssé a héten elkövetett kasmíri terrortámadásért, amelyben 26 ember, főként turisták haltak meg (18+)

Géza

Brüsszel őrült terve romba döntené Európát. Ukrajna gyorsított csatlakozásának nincs realitása – képek, videók

Géza

Az elmúlt 36 óra legfontosabb és legrelevánsabb eseményei – olvasd el és mint fogsz tudni, ami lényeges..

Géza