Hirmagazin
Image default
Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Teljes zavar és káosz az M7-esen – videó

Van, akiknek nem egyértelmú a pályán (M7-es, Zala vármegyei szakasz) kialakított tereléses sávváltás kötelezettsége – erről tett közzé videót a Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

Nem mindennapi esetet rögzített az autópálya-kezelő Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. forgalomfigyelő kamerája még márciusban – vette észre a 24.hu. A felvételen az látható, hogy egy terepjárókból álló menetoszlop haladt a határ felé, amikor a tereléshez érve hirtelen sávot váltottak.

Videó

Később azonban rájöhettek, hogy nem jó az irány, ezért a kihelyezett klemfixek között visszafordultak egyszer, majd a terelésnél még egyszer megismételték a manővert, így egy hosszabb szakaszon a menetiránnyal szemben haladtak.

Az MKIF közlése szerint az esemény balesetet nem okozott. Ugyanakkor felhívták a figyelmet arra, hogy az általuk kezelt szakaszon átlagosan tíz kilométerenként van egy csomópont, ahol biztonságosan és szabályosan vissza lehet fordulni, ráadásul minden terelés előtt többször is jelzik, hogy egy csomópont melyik sávból megközelíthető.

Forrás

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Egyre több a vadkiugrás, amiből egyre több baleset keletkezik, mint az elmúlt napokban, a Tolna vármegyei 6-os úton is..

Géza

Legfrissebb rendőri, rendőrségi hírek, információk, innen: Magyar Rendőrség hivatalos honlapja, Zsaru Magazin, Interpool, Europool, FBI, valamint FBI és a Magyar Rendőrség együttműködése, FBI-összekötők Magyarországon, Közös műveletek és eredmények, Nemzetközi együttműködés és határon átnyúló bűnügyek .. Bármire kíváncsi vagy, írj nekünk és felkutatjuk, ami Téted érdekel!

Géza

Győri nyomozóink az állampolgárok közreműködését kérik az ismeretlen fiatalember azonosításához.

Géza