Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Kocsis Máté Gyurcsányról: álszent gazember!

Most már nemcsak Gyöngyösi Márton zsidólistája és a szintén jobbikos Bíró László „judapestezése” fér bele a baloldali politikába, hanem a vegytiszta fajelmélet is a szegedi DK–Jobbik közös jelölttől?

Nahát, nahát, Gyurcsány úr! Mi fér még el azon az arcbőrön?

– írta Facebook-oldalán Kocsis Máté, miután a DK vezére a nyíltan rasszista, antiszemita Tóth Péter támogatása kapcsán azt hangoztatta: „az egykori kocsmanácit soha nem keverem össze a mai hatalomnácival.”

Mindenki ezt olvassa most!

– Érdekes lehet most már főnökükként mentegetni ezeket, írni róluk az izzadságszagú, relativizáló posztokat – közölte a Fidesz frakcióvezetője, rámutatva: Gyurcsány Ferenc mai bejegyzésében odáig is elmerészkedik, hogy „közös éntudata” lett velük. – A Jobbik megvásárlása persze együtt járt az ilyenek megvásárlásával is, de hát a hatalom újbóli megszerzéséért maga mindenre képes, nem igaz?

Csapta be már annyiszor a magyarokat, hogy még ez is simán elfér

– tette hozzá Kocsis Máté, majd megemlítette: Gyurcsány Ferenc értelmezése szerint „előbb nézi el a fajgyűlölőket, mint a kormánypártot”. – Kérdés, hogy a magyar cigányság és zsidó honfitársaink elnézik-e magának, hogy az újnácikkal ismét hatalomra kerüljön?

Álszent gazember – zárta bejegyzését a jobboldali politikus.

Facebook – poszt

magyarnemzet

Hirmagazin.eu

 

Kapcsolódó hírek

Orbán Viktor péntek reggel: Magyarország nem az az ország, amely térdre esik Ukrajna előtt

Géza

Orbán Viktor: Brüsszeli zsarolás ide, ukrán fenyegetés oda, mi fejlődni, növekedni és erősödni fogunk

Géza

Tőrbe akarták csalni Szijjártó Péter külügyminiszterünket, de nagyon okos és frappáns válaszokat adott, így a külföldi interjuvolók nem mentek semmire – videók

Géza