Hirmagazin
Image default
Belföldi hírek

Kiderült, karanténba kényszerül-e Orbán Viktor

Megszólalt az ügyben Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Orbán Viktor miniszterelnök nem került karanténba, szemben több kormánytaggal, köztük Gulyás Gergely kancelláriaminiszterrel és Varga Judit igazságügyi miniszterrel.

A miniszterelnök nem érintett az ügyben – közölte a hvg.hu kérdésére Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

A portál azután kereste meg Havasi Bertelent, hogy az említett kormánytagok, ahogyan arról az Infostart is beszámolt, érintkeztek Hollik Istvánnal, a Fidesz kommunikációs főnöke pedig szerdán jelentette be, hogy koronavírusos, ami miatt elhalasztották a péntekre tervezett Tranzit fesztivált, amelyen pénteken Orbán Viktor is beszélt volna.

Nyitókép: Koszticsák Szilárd

Forrás: Infostart.hu / Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Jó reggelt kívánunk minden kedves olvasónknak! Ma, 2025. március 5-én az Ő névnapjukat és a március 5-én születettek születésnapját ünnepeljük!

Géza

Rendőreink igazoltatni szerették volna, de nem állt meg, sőt.. el akarta ütni a rendőröket – elkészült a vádírat..

Géza

A két- és háromgyermekes dolgozó nők is SZJA-mentességet kapnak – jelentette be Orbán Viktor az évértékeléőjén.

Géza