Hirmagazin
Image default
18+Bűnügy, bűnmegelőzés, balesetinfó

Három halott az M1-esen történt balesetben (18+)

Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál.

Mostanra kiderült, hogy hárman is életüket vesztették.

A baleset helyszínére mentőautókat és két mentőhelikoptert is riasztottak. A mentők egy 50 év körüli férfit fejsérülés és mellkasi zúzódás miatt szállítottak stabil állapotban kórházba – írták a mentők.

A katasztrófavédelem korábbi tájékoztatása szerint az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán a 26-os kilométernél ütközött szalagkorlátnak, majd csapódott nagy sebességgel az árokba egy személyautó. A járműben négyen ültek, ketten kirepültek a kocsiból.

Az Útinform a honlapján azt írta, a baleset miatt lezárták a sztráda Zsámbék-Herceghalom felé vezető lehajtó ágát, a bámészkodók miatt a pályán több kilométeres sor alakult ki.

Mentőseink, tűzoltóink, rendőreink mindennapos áldozatvállalását köszönjük! Hirmagazin.eu

Forrás

Hirmagazin.eu

Kapcsolódó hírek

Rosszul lett a törökországi nyaraláson, egy nappal később meghalt – később kiderült, eltávolították a szívét (18+)

Géza

Halálutak Magyarországon – mutatjuk a három legveszélyesebb közlekedési gócpontot (18+)

Géza

Hollandia: Borzalmas tragédia a rendőrök felelőtlensége miatt – 8 és 10 éves gyerekét gyilkolta meg a kegyetlen apa (18+)

Géza