Hirmagazin
Image default
Külföld

Felszállás közben repedt be egy Boeing 777-es ablaka – 200 utas volt a gépen

Visszafordult a Boeing-777 típusú, Moszkvából Bangkokba induló gép, mert berepedt a pilótafülke ablaka felszállás közben – írja a Mirror.

A repülőgép már kazah légtérben volt, amikor felismerték a bajt. Ezután rendelték vissza az orosz kifutópályára, a fővárostól 30 kilométerre lévő Seremetyjevói nemzetközi repülőtérre. A 200 utas közül senki sem sérült meg.

Forrás: Blikk / Hirmagazin.eu

Illusztráció: Pixabay

Kapcsolódó hírek

Ukrajna katonai támogatásáról döntött az EU Orbán Viktor nélkül..

Géza

Az Európai Unióban évek óta napirenden van az óraátállítás megszüntetésének kérdése. 2018-ban az Európai Bizottság javaslatot tett az évi két óraátállítás eltörlésére, miután egy uniós szintű konzultációban a válaszadók 84%-a az időátállítás ellen foglalt állást.

Géza

A nemzetközi sajtó beszámolói szerint Donald Trump amerikai elnök és Volodimir Zelenszkij ukrán elnök között nemrégiben zajlott telefonbeszélgetés során Trump felvetette annak lehetőségét, hogy az Egyesült Államok átvegye és kezelje az ukrán erőműveket, beleértve a nukleáris létesítményeket is, hogy biztosítsa azok védelmét az Ukrajna és Oroszország közötti konfliktus idején.

Géza